Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kufiri detar

Tsipras-Rama takohen në Londër, ja çfarë pritet të diskutohet

Kryeministri Edi Rama dhe homogu i tij Aleksis Tsipras pritet të takohen në Londër të martën në kuadër të procesit të Berlinit, ku do...

‘Enver Hoxha e shtriu Shqipërinë 15 milje në det, tërheqja në 12 milje pas ultimatumit të SHBA’

Ish-Komandanti i Forcave Detare, që ka udhëhequr negociatat e ndarjes së kufirit detar me palën italiane rrëfeu këtë të enjtë në Top Channel sesi...

Kufiri detar: Shqipëria me 13 negociatorë në tavolinë përballë 4 nga Greqia

Ministria e Jashtme ka dalë me një deklaratë zyrtare ku bën me dije se çështjeve të ngritura të martën nga Presidenti i Republikës do...

Lajmet e fundit