Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kufir

Nëna braktis fëmijët e mitur në Gjermani, falsifikimet dhe kontrabandë. Ja paligjshmëritë e goditura nga Migracioni në Durrës

21 raste paligjshmërie janë evidentuar dhe goditur gjatë një jave të vetme nga Drejtoria për Kufirin dhe Migracionin në Durrës. Rastet...

Lajmet e fundit