Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kufijte rama

Rama flet HAPUR për KUFIJTË e Kosovës: Po jetojmë në moment historik, por jemi të pavetëdijshëm…

Kryeministri Edi Rama ka komentuar deklaratat e fundit për një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë që parashikon këmbim territoresh, ndarje të Kosovës, ose korrigjim...

Lajmet e fundit