Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kuendi

E enjtja e nxehtë/ Opozita mblidhet në Durrës, mazhoranca diskuton në Kuvend projektligjin e kthyer nga Meta për rishqyrtim dhe…

Kuvendi mblidhet sot në orën 10:00. Ndërsa edhe këtë të enjte seanca plenare u bojkotua nga opozita, e cila do të mblidhet në Durrës....

Lajmet e fundit