Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

kudret saliaj

Policia arreston Dhurata Saliajn, vajzën e Mexhit Picarit që vrau sot ish-dhëndrin në lokal

Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhër-arrestin e dhënë nga Prokuroria, për arrestimin e Dhurata Saliajt, vajzën e Mexhit Picarit. Ky i fundit vrau sot...

“Më kërcënonte vazhdimisht ndaj mbaja armë”, zbardhet dëshmia e plotë e Mexhit Picarit që vrau ish-dhëndrrin: E vrava se më ofendoi vajzën

Është zbardhur dëshmia e plotë në Polici e Mexhit Picarit i cili vrau sot ish-dhëndrrin e tij, Kudret Salija në një lokal tek Gjykata...

I ulur në karrige duke folur në telefon, viktima ngjitur me të; si shpëtoi nga vdekja ish-Prokurori Adriatik Cama që u plagos sot në...

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot paradite në një lokal afër Gjyaktës së Tiranës, te ish-ekspozita. Mexhit Picari me një pistoletë TT hyri në...

RENEA gjen në Lanë armën e Mexhit Picarit, me këtë pistoletë vrau ish-dhëndrin dhe plagosi avokatin

Forcat speciale të RENEA-s kanë gjetur pas disa orë kërkime armën e krimit, me të cilën Mexhit Picari ekzekutoi për vdekje ish-dhëndrin e tij,...

Mexhit Picari vrau ish-dhëndrin, Zheji: Po të më ankohej vajza në shtëpi, tani do isha shok me atë baba

Analisti Artur Zheji, i ftuar në ‘News24’ deklaroi se veprimi i Mexhit Picarit, që vrau ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj ka qenë gjest i...

Qëlloi për vdekje dhëndrrin dhe plagosi me plumb në gjoks ish-prokurorin, dëshmia e Mexhit Picarit: E vrava për dinjitetin e vajzës!

Mexhit Picari, autori i vrasjes së Kudret Saliajt dhe plagosjes së ish-prokurorit Adriatik Cama, ka thënë në Polici se vrasjen e ka bërë për...

“Do ta sjell gocën copa-copa”; Si Mexhit Picari ekzekutoi dhëndrrin që ndau vajzën nga tre fëmijët dhe e çuan në arrestim në polici (HISTORIA...

Kronikë e një vdekjeje të paralajmëruar. Kështu mund të përkufizohet gjithë ngjarja e ndodhur sot në një lokal afër ambienteve të Gjykatës së Tiranës,...

Del FOTO: Ky është Mexhit Picari, efektivi i Policisë që ruante objektet e rëndësisë së veçantë; vrau dhëndrrin dhe plagosi ish-prokurorin (Pamje të viktimës)

Mexhit Picari është autori i të shtënave me armë zjarri mesditën e sotme në Tiranë, pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, shkruan newsbomb.al. Viktimë...

Qëlloi për vdekje dhëndrrin, plagosi dhe ish-prokurorin, Policia e Tiranës arreston autorin Mexhit Picari

Mexhit Picari, autor i vrasjes së dhëndrit të tij në Tiranë dhe plagosjes së ish-prokurorit Adriatik Cama, është arrestuar nga Policia e Tiranës. Lajmin e...

Policia e Tiranës detaje për vrasjen te Gjykata: Vjehrri ka qëlluar ish-dhëndrrin, i plagosur ka mbetur ish-prokurori Adriatik Cama (EMRI I VIKTIMËS)

Kudret Saliaj raportohet se është personi që ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Tiranë, pranë Gjykatës së...

Lajmet e fundit