Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

TAG

kudret saliaj

Gjykata lë në burg babë e bijë, Mexhit Picari: U kërkoj falje nipave dhe mbesave; Vajza kërkon mëshirë: Kam 3 fëmijë për të rritur,...

Gjykata e Tiranës lë në burg Mexhit Picarin dhe vajzën e tij Dhurata Saliaj, të cilët dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin vranë Kudret...

FOTO: I strukur mes dy policëve dhe me kokën ulur, Mexhit Picari del para togave të zeza, Prokuroria kërkon burg për vjehrrin që vrau...

Mexhit Picari, autor i vrasjes së dhëndrit të tij Kudret Saliaj ka dalë sot para togave të zeza të Tiranës bashkë me vajzën e...

Gazetarja zbulon telefonatën e fundit të Kudret Saliajt me të birin: Mexhit Picari dhe e bija u futën edhe në Gjykatë me pistoletë, po...

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” telefonatën e fundit të Kudret Saliajt, i cili u vra pak ditë më...

Erzen Breçani tregon se si mund të parandalohej krimi ku vjehrri vrau ish-dhëndrin në lokal: Ai e dinte që Dhurata kishte…

Ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Erzen Breçani ka bërë një rrëfim ndryshe, në një spekter tjetër të ngjarjes së rëndë që ndodhi në lokalin...

“Do ju hedh nga ballkoni po i treguat babit”, zbardhet dosja e Prokurorisë për Dhurata Saliajn: Dhunonte fëmijët se i panë mesazhet në celular,...

Newsbomb.al zbardh dosjen e Prokurorisë së Tiranës për Dhurata Saliajn, vajzën e Mexhit Picarit i cili tre ditë më parë qëlloi për vdekje pranë...

Vrasja e Kudret Saliaj nga vjehrri në Tiranë, flet kushëriri i viktimës: Para një ditë kanë ardhur në banesë, shenjat që tregoi dje nëna...

Një nga familjart e Kudret Saliajt, i cili u vra nga vjehrri, Mexhit Picari, ka folur për mediat. Kushëriri i viktimës është shprehur se Prokuroria...

Vrasja e Kudret Saliajt nga vjehrri në Tiranë, Mexhit Picari dhe vajza vëzhguan lëvizjet e viktimës për 30 minuta, Prokuroria kërkon burg për të...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Tiranë ku vjehrri, Mexhit Picari, vrau ish dhënderin Kudrejt Saliaj. Në...

PAMJE TË RËNDA! Tjetër VIDEO nga vrasja te Gjykata e Tiranës: Gruaja e tmerruar, ish-prokurori Cama qëndron në këmbë me plumb në gjoks

Kudret Saliaj mbeti i vdekur mesditën e djeshme në kryeqytet, te një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, shkruan newsbomb.al. Ai pritej të futej në...

U arrestua pak orë pas të atit, zbardhet dëshmia e Dhurata Saliajt: Familja ime jetonte në presion prej kohësh, para 4 ditësh mua…

Familja e Kudret Saliajt, i cili u ekzekutua ditën e  djeshme nga vjehrri i tij, Mexhit Picari ka hapur dyer e mortit dhe pritet...

U arrestua pak më parë, Policia bën njoftimin e PAPRITUR për Dhurata Saliajn: Është bashkëpunëtore me të atin për vrasjen e ish-burrit

Policia e Tiranës ka lëshuar një njoftim zyrtar lidhur me arrestimin e pak më hershëm të 33-vjeçares Dhuara Saliaj. Ajo më herët ka qenë...

Lajmet e fundit