Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kucove

Ia mbath sapo pikas policinë, arrestohet i riu dhe i gjejnë në çantë një pistoletë “Beretta”

Policia e komisariatit të Kuçovës arreston në flagrancë një të ri, pasi në çantën e shpinës iu gjet një pistoletë e markës “Beretta” dhe...

Plas “lufta” në Kuçovë / Sherr masiv mes militantëve të PS dhe LSI (VIDEO)

Një sherr masiv ka ndodhur në Kuçovë, ku disa militantë të Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim janë përplasur fizikisht mes tyre. ...

Skandali: Varrmihësit zhdukin eshtrat e fëmijës nga varrezat, prindërit shokohen

22 vjet pas vdekjes së një fëmije një vjeç, dy prindër nga Kuçova po përjetojnë dhimbjen për humbjen e trupit të varrosur që në...

Gjykata vendos ‘burg pa afat’ për drejtorin e shkollës në Kuçovë, familjarët: Sajesë nga ata që duan t’i zënë vendin

Gjykata e Beratit ka dhënë masën e sigurisë ‘burg pa afat’ për drejtorin e shkollës 9-vjeçare në Kuçovë, Ajaz Ajazi, 63 vjeç, i cili...

“Mësuesi na fliste për…”, nxënëset rrëfejnë ngacmimet

“Mësuesi i gjeografisë na fliste edhe për tema seksi në orën e mësimit”. Kjo ka qenë deklarata e nxënëseve të klasës së nëntë në...

Makina përplas për vdekje gruan në Kuçovë

Një makinë ka aksidentuar për vdekje një të moshuar në qytetin e Kuçovës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si...

Basha në Kuçovë: Politika duhet të vihet në shërbim të qytetarëve dhe jo të pakicës sunduese

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dëgjoi dhe bashkëbisedoi me drejtues të strukturave të Partisë Demokratike në Kuçovë dhe në Urën Vajgurore. ...

Hetimi, KLSH kallëzon penalisht ish-kreun e Hipotekës në Kuçovë dhe 5 specialistë

"Kanë kryer regjistrime pa dokumentacion ligjor, kanë lëshuar certifikata pronësie për 4577 m2 tokë më tepër se dokumentacioni, nuk kanë kaluar në pronësi shtet...

Babë e bir përleshen me grabitësit, tentuan t’u vidhnin shtëpinë në kërcënimin e armëve

Nga ana e Sektorit për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat në bashkëpunim me forcat e policisë të Komisariatit Kuçovë, u...

Guroret e pakontrolluara kërcënojnë malin e shenjtë të Tomorrit

utaj zona më e mbishfrytëzuar në mënyrë të paligjshme është e ashtëquajtura faqja P e malit të Tomorrit, e ndodhur  mbi qytetin e Poliçanit....

Lajmet e fundit