Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kucove

Maskohej si polic dhe përfitonte para duke mashtruar qytetarët, arrestohet 43-vjeçari në Kuçovë (EMRI)

Një 43-vjeçar është arrestuar sot në mbrëmje nga policia e Kuçovës. Ismet Hada, maskohej si polic dhe përfitonte para duke mashtruar...

Prej 5 ditësh i humbur, gjendet i pajetë i moshuari në Kuçovë (EMRI)

Një person është gjetur i pajetë në Kuçovë. Bëhet fjalë për qytetarin Faslli Rusta, i cili rezultonte i zhdukur prej më shumë se pesë...

Kultivonin kanabis në Kuçovë, arrestohen tre persona (EMRAT)

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis. Në pranga janë vënë Riza Gjoroveni, Fatos...

I nxehti afrikan, cili është qyteti në Shqipëri që sot kaloi 40 gradë Celsius

Dita e sotme ka shënuar një rekord në temperatura, duke kaluar 40 gradë Celsius. Vlera më e lartë e arritur në...

Berisha i quajti avionë me kanabis, mediat e huaja e nxjerrin bllof: Ishin të ushtrisë amerikane

Kryeministri Sali Berisha postoi ditën e djeshme disa foto dhe video ku pretendonte se dukej një avion që transportonte drogë në qiellin mbi Shqipërinë....

Zgjedhjet e 30 Qershorit, konstituohen dy bashki të tjera të majta

Ditën e sotme po konstituohet Këshilli Bashkiak i Pustecit dhe i Kuçovës. Ndërsa janë betuar kryebashkiaku i ri Pustecit, Pali Kolevski...

I moshuari humb jetën për shkak të vapës

Një i moshuar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Kuçovë për shkak të eskpozimit gjatë temperaturave tepër të larta. Viktima...

Mbyllet numërimi i votave në Kuçovë, zgjidhet kryebashkiaku i ri

Ka përfunduar numërimi i votimeve në qytetin e Kuçovës. Fitues është shpallur kandidati i  PS-së, Kreshnik Hajdari. Në 70 kuti, Hajdari...

I dënuar me burg, arrestohet 46-vjeçari i shumëkërkuar

Një 46-vjeçar i shumëkërkuar është arrestuar në Kuçovë. Sipas policisë, A.P, banues në Kuçovë rezulton i dënuar me 11 muaj e...

Qëllohet me armë zjarri në 32-vjeçar, policia në vendngjarje

Një 32-vjeçar është qëlluar me armë zjarri nga një 43-vjeçar pas një konflikti për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur rreth...

Lajmet e fundit