Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Kuçove

Kallashnikov e fishekë në banesë, arrestohet 21-vjeçari në Kuçovë

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kuçovës, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë Alket Hima 21 vjeç, banues...

Të shtëna me armë në Kuçovë, plagoset 25-vjeçari (Detaje)

Një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Kuçovë. Bëhet me dije se pas një koflikti të çastit shtetasi R....

U kap duke vaditur kanabisin, arrestohet 44 vjeçari në Kuçovë, procedohet kryetari i fshatit dhe Inspektor i Shërbimit Pyjor (Emrat – Detaje)

Një 44-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur në flagrancë duke vaditur kanabisin në tokën e tij. Në pranga ka rënë Adi...

Lajmet e fundit