Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kualifikimi i skenderbeut

Skënderbeu shënon gol, por shikoni se si feston kryebashkiaku i Korçës (VIDEO)

Përballja e Skënderbeut mes Mlada Boleslav, që momentalisht është në rezultatin e 2-1 dhe për shkak të rezultatit të ndeshjes së parë po me...

Lajmet e fundit