Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ktritika pd

Grida Duma kritikon Bashën: Nuk vlerësohem nga ai, duhen rregulla loje të qarta

Deputetja e PD-së Grida Duma e ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News24 foli për protestën që pritet të mbahet në 27 Janar dhe...

Lajmet e fundit