Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

kthyen

Kthyen Tiranën në arenë përleshjesh, 80 huliganë “degdisen” në Itali

Tirana nuk gjeti qetësi mbrëmjen e djeshme. Një ditë para finales së Conference League, tifozët më të zjarrtë të Romës dhe Feyenoord mbërritën në...

Lajmet e fundit