Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kthjellime

Parashikimi i motit, mësoni si priten të jenë temperaturat sot

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe mjegull në Verilindje dhe Juglindje. Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim...

Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me...

Moti surprizon sërish, ja si pritet të jenë temperaturat nesër

Moti zbardhi festat e Krishtlindjeve në Korçë këtë fundvit. Reshjet e shiut e të dëborës u zëvendësuan mënjëherë me motin e...

Plane për të dielën? Mësoni so do jetë moti gjatë ditës

Ditën e sotme kthjellimet dominojnë të gjithë territorin deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në Veri dhe Lindje të vendit. Pasditja dhe mbrëmja vijojnë kryesisht...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat

Vendi ynë do të dominohet sot nga mot kryesisht i kthjellët dhe vranësira të herë pas hershme do të paraqitet moti në zonat malore....

Lajmet e fundit