Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kthesa e vertete

Agron Shehaj tregon nëse do ketë marrëveshje me Ramën, kur do ndodhë kthesa e vërtetë në Shqipëri

Ish-deputeti i PD-së Agron Shehaj ka folur ditën e sotme për thirrjet e mazhorancës për dialog dhe për zgjidhjen e krizës politike. ...

Lajmet e fundit