Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

kthehen ne atdhe

Ishin me mision në Afganistan, kthehen në Atdhe ushtarët paqeruajtës shqiptarë

Janë rikthyer në Atdhe Kontigjenti VL paqeruajtës i batalionit të Forcave Speciale dhe Kontingjenti XIII paqeruajtës i batalionit të dytë të këmbësorisë, të cilët...

Lajmet e fundit