Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ksuh eshte kompania

EKSKLUZIVE/ Ky është bilanci i deklaruar nga Mirela Topulli, fitimi i majmë i kompanisë së saj “EUROTEAM” brenda një viti (DOKUMENTI)

Administratorja e kompanisë “EUROTEAM”, Mirela Topulli, bëri bujë në media ditët e fundit pas dhunës së ushtruar ndaj gazetarit investigativ dhe zbulimit të mashtrimit me...

Lajmet e fundit