Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ksamili

Rama uron të dielë të qetë më ‘xhevahirin’ e fshehur të Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama vazhdon të “marketojë” shkrimet e mediave të huaja për turzimin e zhvilluar në Shqipëri gjatë viteve të fundit. Këtë...

Atentat në Ksamil, mbetet i vrarë 50 vjeçari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytezën e Ksamilit, ku ka mbetur i vdekur një shtetas...

Ndotja e Ksamilit, reagon deputeti i PS: I indinjuar, dikush duhet të mbajë përgjegjësi për këtë katastrofë

Pamjet e ndotjes masive në plazhin e Ksamilit, tronditën mbarë opinionin publik, duke shkaktuar dhe një zemërim të madh për shkatërrimin e njërës prej...

Lajmet e fundit