Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ksa

Demokratët në KSA mundohen të vënë në ‘siklet’ Vlahutin, e pyesin për Tahirin dhe kanabisin, ja si përgjigjet ajo

Anëtarët e Partisë Demokratike në takimin e 12-të Komitetin e Stabilizim Asociimit e kanë mbajtur theksin e diskutimeve dhe të pyetjeve në çështjet që...

Lajmet e fundit