Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryevidh

Berisha publikon VIDEON e ministrit Ahmetaj, përplasja dhe debati: Ik mos pi shumë (Video)

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një video të ministrit të Financave Arben Ahmejat, ku shihet teksa debaton me një djalë të ri në...

Lajmet e fundit