Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryetasr

Mblidhet për herë të parë KLP, zgjidhet kryetari dhe nënkryetari

Sot është mbledhur për herë të parë Këshilli i Lartë i Prokurorisë. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjetër joprokurore Nerihan...

Lajmet e fundit