Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

kryetarja e LSI

Me flamurin kuqe zi në dorë, Monika Kryemadhi: Opozita të mos i zhgënjejë shqiptarët, siç bëri një vit më parë!

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka marrë pjesë në protestën e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha në Tiranë. Gjatë gjithë fjalës së saj në...

Do e dorëzoni LSI, apo do garoni me Metën? Monika Kryemadhi: Marrëdhënia jonë i ka kaluar 30 vite, ndihem fajtore…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, është pyetur sot nga gazetarët nëse më 25 korrik do t'ja dorëzoi partinë Ilir Metës, apo do të garojë...

Monika Kryemadhi nxjerr DOKUMENTET: Po bëj gati padinë për SPAK, për inceneratorin e Tiranës

Kryetarja e LSI është duke dhënë një konferencë për mediat me gazetarët, ku po tregon disa dokumente dhe të dhëna që sipas saj, faktojnë...

Monika Kryemadhi uron Presidentin e ri: Nuk kam asgjë me Begajn, mazhoranca na përjashtoi nga procesi

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, uron presidentin e ri Bajram Begaj për zgjedhjen në detyrën e rëndësishme. Edhe pse forca politike që ajo drejton...

Riorganizimi i strukturave të LSI, Kryemadhi motivon drejtuesit e degëve: Ka ardhur koha që ne të ristartojmë me një energji të re

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka mbledhur kryetarët e degëve të forcës politike që drejton në kuadër të procesit të riorganizimit të strukturave. Ajo...

LSI përgatitet për zgjedhjet lokale, Kryemadhi: Janë kritike, pushteti njëpartiak të marrë fund! Komisionerët tanë ikën nga Shqipëria pas 25 prillit

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka mbledhur në Tiranë delegatët e kësaj force politike në kryeqytet dhe ka bërë të ditur planin për përgatitjen...

Monika Kryemadhi thumbon Tabakun: Edhe gazetari pa eksperiencë do i kishte pyetje më të forta Ramës! (Nxjerr PAGESAT e inceneratorëve)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi duket se i ka ndjekur me vëmendje punimet e Komisionit Hetimor për inceneratorët, pasi thumbon kryetaren Jorida Tabaku se...

Gjykata nuk i dha mandatin Valbona Sakos, reagon Kryemadhi: KQZ ka shkelur hapur ligjin, Prokuroria të nisë hetimet për anëtarët e saj

Nul! Pavlefshmëri absolute! Thjesht e saktë pa tambure politike. Vendimi i Gjykatës së Durrësit vetëm teknikisht tregoi se që në krye të herës,...

Paralajmëron Kryemadhi: Do nxjerrim fakte të reja me zë edhe figurë…

Kryetarja e LSI , Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me strukturat e LSI në Dibër. Kryemadhi është shprehur se LSI...

Lajmet e fundit