Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryetarja e bashkise

Sa lekë ndan për vete e sa për Shkodrën? Voltana Ademi tregon për herë të parë: Kjo është rroga ime

Voltana Ademi përmes një lidhjeje “live” nga rrjeti social, i ka dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve adresuar asaj nga ndjekësit e qytetarët shkodranë. ...

Vritet me snajper kryetarja e bashkisë dhe dy gazetare në Finlandë

Kryetarja e Bashkisë dhe dy gazetare të një qyteti të vogël në Finlandë janë vrarë me snajper. Mediat botërore shkruajnë se...

Lajmet e fundit