Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryetarja e Agjensisë Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës

“Nuk e dinin që po kryenin vepër penale”, deputeti i PD reagon pas deklaratës së drejtores: Po bënin stazh për t’u bërë deputetë të...

Kryetarja e Agjensisë Shtetërore për të Drejtat dhe Mbrojtjen e Fëmijës, Alma Tandili Lleshi, deklaroi dje në emisionin “Top Shoë”, se të miturit që...

Lajmet e fundit