Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

kryetari i PS

Edi Rama flet për “sulmet” ndaj SPAK: Asnjë presion sa të jem unë kryetar i PS! Për pak vite bëhen 35 vjet nga pritja...

Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur një konferencë nga selia e PS, për deklaratat e tij në Asamblenë e Partisë, deklarata të cilat u...

Statuti i ri/ Edi Rama ikën nga detyra vetëm po humbi zgjedhjet

Partia Socialiste pritet që në Kongresin e 9 prillit të miratojë dhe ndryshimet e reja në Statut. Një nga ndryshimet lidhet dhe me mandatin...

Gara për PS, statuti penalizon Ben Blushin

Pavarësisht sfidës që Ben Blushi i bëri dje Edi Ramës për të garuar për postin e kryetarit të partisë, mundësitë që kjo gjë të...


Lajmet e fundit