Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kryetari i prishtines

Përparim Rama merr detyrën si kryekomunar i Prishtinës, Shpend Ahmeti i bën dhuratë një tastierë pa shkronjat “P dhe R”

Përparim Rama ka marrë sot zyrtarisht detyrën e kryetarit të Prishtinës. Ish-kryetari Shpend Ahmeti e priti në zyrë dhe i dorëzoi detyrën, si dhe...

Lajmet e fundit