Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryetari i partise nisma

Politikani shqiptar baba për herë të 5-të dhe pse është bërë 2 herë gjysh

Politikani, gjysh i dy nipërve dhe baba i katër fëmijëve vazhdon të zgjerojë familjen e tij. Dje ka ardhur në jetë...

Lajmet e fundit