Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryetari i LDKse

Kryetari i Komunës së Gjilanit shpall kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së

Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpallur sonte zyrtarisht kandidaturën për kryetar të LDK-së në zgjedhjet e brëndshme...

Lajmet e fundit