Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

kryetari i bashkise rrogozhine

Zbulohet çfarë po konsumonte kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, në momentin që pësoi infarkt dhe humbi jetën

Kryetari i Bashkisë së rrogozhinës, ishte duke pirë kafe në lokal, momentin kur pësoi infarkt dhe humbi jetën. Lajmin e bën...

Lajmet e fundit