Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

kryetaret e bashkive

Lulzim Basha propozon 11 ndryshime në statutin e partisë: Formulë e re për zgjedhjen e kryebashkiakëve dhe reformim i disa organeve në PD

Kreu i PD Lulzim Basha, propozon 11 ndryshime në statutin e Partisë Demokratike, pjesë e një procesi që pritet të rinisë së shpejti për...

“Jeni të gjithë shokë e miq të mitë, lexoni ligjin para se të jetë vonë”, Rama – kryebashkiakëve: Nuk do keni punë me mua...

Kryeministri Edi Rama ua ka bërë të qartë kryetarëve të bashkive se kushdo që shkel ligjin nuk ka më punë me të dhe Partinë...

Edi Rama ua thotë në sy kryebashkiakëve: Fatos Tushe do shkarkohet nga detyra dhe do përjashtohet nga PS! Mesazh i qartë për të gjithë...

Kryeministri Edi Rama ua ka thënë në sy kryetarëve të bashkive që i ka mbledhur mesditën e sotme në Kryeministri: Kushdo që është përgjegjës...

Takim i papritur në zyrën e Edi Ramës, kryeministri thërret në Tiranë “në pikun e vapës” të gjithë kryetarët e Bashkive të PS; Mungon...

Kryeministri Edi Rama pritet të takohet mesditën e sotme me të gjithë kryebashkiakët e Shqipërisë, nga radhët e Partisë Socialiste. Sipas raportimeve, bëhet me...

Rama mbledh kryetarët e bashkive dhe drejtorët e ujësjellësit, zyrtarët me “zemër të ngrirë”! Çfarë do bëjë shefi i qeverisë pas pak…

Kryeministri Edi Rama pas pak, fiks në orën 11:00 do të mbledhë të gjithë kryetarët e bashkive në vend së bashku me drejtorët e...

Lajmet e fundit