Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

kryesia e pd

Basha merr frenat në dorë, ultimatum në kryesinë e PD: Deputetët do funksionojnë ndryshe…

Kreu i PD Lulzim Basha duket se po tenton të rimarrë në dorë frenat brenda partisë pas përçarjes që nisi që me listat dhe...

Një ditë pas votimit të Ruçit në krye të Kuvendit, PD mbledh Kryesinë e Partisë

Një ditë pas votimit të Ruçi në krye të Kuvendit, Partia Demiokratike mbledh sot në orën 11:00 Kryesinë e Partisë. Ndërkohë,...

FLET GRUPI ANTI-BASHA: Ju sqarojmë çfarë ndodhi dje në mbledhje

20 abstenime Rezultati flet vetë...!”, shkruajnë demokratët. “Partia Demokratike e Shqipërisë, parti e njerëzve të lirë...”, ironizon Endira Bushati 20 abstenimet që kanë...

Basha mbledh Grupin Parlamentar dhe kryesinë e PD-së

Lulzim Basha ka mbledhur grupin parlamentar dhe kryesinë e Partisë Demokratike. Në mbledhjen e nisur pak çaste më parë pritet të...

Lajmet e fundit