Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

kryesia e pd

Belind Këlliçi zbulon postin që synon në PD: Kërkoj votën dhe mbështetjen…

Deputeti i Partisë Demoratike, Belind Këlliçi, foli këtë të premte për kandidaturën e tij në një nga postet e kësaj partie. Ai tregoi për...

Mblidhet kryesia e PD, merren dy vendime të rëndësishme

Deputetja Orjola Pampuri ka njoftuar se ditën e sotme është mbledhur Kryesia e Partisë Demokratike. Pampuri bën me dije se në këtë mbledhje janë marrë...

“Kryesia të nxjerrë grup negociatorësh”, debatet e plota në mbledhjen e PD: Deputetët e Berishës na kanë shantazhuar, si duan të bashkohemi?!

Kryesia e Partisë Demokratike ka mbajtur dje mbledhjen e parë pas dorëheqjes së kryetarit Lulzim Basha, shkruan newsbomb.al. Nën drejtimin e kryetarit të komanduar...

E para pas largimit të Lulzim Bashës/ Kryesia e PD mblidhet sot, e kërkoi Gazment Bardhi: Synohet bashkimi i Partisë!

Kryesia e Partisë Demokratike do të mblidhet pasditen e sotme, në orën 19.00, për herë të parë pas largimit të kryetarit Lulzim Basha. Pasi...

EMRAT/ Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD, zyrtarizohen kandidatët për zgjedhjet e 6 Marsit

Ka përfunduar pak më parë mbledhja e Kryesisë së PD. Partia Demokratike ka zyrtarizuar mbrëmjen e sotme emrat e kandidatëve për kryetar Bashkie në...

Diskutimet në Kryesi për 8 Janarin! Deputetët e PD të frikësuar, i drejtohen Lulzim Bashës: 4 nga ne donin t’i vrisnin. Do na “respektonin”...

Kryesia e PD vendosi në orët e para të 11 janarit të përjashtonte përgjithmonë nga partia Seli Berishën dhe 8 anëtarë të Grupit të...

“U la pezull” nga Basha, Belind Këlliçi s’bën kthesë: Vendimet e kryedemokratit janë nul, zgjodha FRPD

Deputeti demokrat Belind Këlliçi, i cili u pezullua nga Kryesia e PD ka thënë se vendimet e kreut të PD-së janë “nul”.  Ai tha...

Kryesia i përjashtoi përjetë nga PD, reagojnë anëtarët e Rithemelimit: Lulzim Basha është shkarkuar me 4446 vota! Nuk na heq dot ne

Anëtarët e Grupit të Rithemelimit të PD kanë reaguar pas përjashtimit të tyre përgjithmonë nga Partia. Kryesia ka zhvilluar mbrëmë një mbledhje që ka...

8 orë mbledhje e jashtëzakonshme, Sali Berisha PËRJASHTOHET PËRGJITHMONË nga PD, Kryesia “u bën dalje” anëtarëve të Rithemelimit

Sali Berisha përjashtohet përgjithmonë nga Partia Demokratike, shkruan newsbomb.al. Të njëjtin fat kanë dhe disa nga anëtarët e Komisionit të Rithemelimit të kësaj force...

“Na kanë denigruar, kanë nxjerrë video”, zbardhet debati me dyer të mbyllura në Kryesinë e PD: Të ndahemi një herë e mirë nga personat...

Kuvendi zyrtar i PD i njoftuar nga kryetari Lulzim Basha do të mblidhet paraditen e kësaj të shtune, në orën 11.00, shkruan newsbomb.al. Disa...

Lajmet e fundit