Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryesia e lsi

Pas dorëheqjes së Petrit Vasilit, ja kush e merr kreun e LSI

Pas humbjes së zgjedhjeve, Petrit Vasili jep dorëheqjen nga LSI. Vendimi është marrë para pak minutash pas mbledhjes së Kryesisë së LSI. ...

Duke pritur Metën, çfarë po bëjnë ndërkohë anëtarët e Kryesisë së LSI teksa presin të fillojë mbledhja e rëndësishme

Mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim pritet të nisë nga çasti në çast, sapo të mbërrijë kryetari i kësaj partie, Ilir Meta....

A do të ketë koalicion me PS? Kryesia e LSI mblidhet në mbrëmje për të dhënë një përgjigje

Lëvizja Socialiste për Integrim pritet të mbledhë sot strukturën më të lartë të saj, kryesinë. Burime brenda LSI thonë për newsbomb.al...

Mblidhet Kryesia e LSI, ja emrat e propozuar për Zv.Kryetar dhe Sekretar të Përgjithshëm

Është mbledhur sot Kryesia e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë mbledhjes me dyer të mbyllura mësohet se Ilir Meta t’i propozojë Konventës Kombëtare Zgjedhore...

Lajmet e fundit