Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

kryesia e Kuvendit

Yuri Kim shkon në Kryesinë e Kuvendit, takohet me Mesilda Dodën, pritet takim edhe me Fatmir Mediun

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim, ditën e sotme ka takuar kryetaren e grupit Parlamentar të PDIU-s, Melisa Dodën. Mësohet se takimi u mbajt në Kryesinë...

Përfundon takimi i Yuri Kim në Kryesinë e Kuvendit, ja çfarë diskutoi me Tabakun dhe Gjonajn

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, mbërriti pasditen e kësaj të marte në Kryesinë e Kuvendit, ku zhvilloi një takim me deputeten demokrate, Jorida...

Ambasadorja Yuri Kim në Kryesinë e Kuvendit, do të takohet me Enkelejd Alibeajn

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka shkuar sërish ditën e sotme në Kryesinë e Kuvendit, ku do të takohet me kreun e Grupit Parlamentar të...

PS dhe PD nisin negociatat për emrin e Presidentit të ri, përfaqësuesit e dy partive takohen në Kryesinë e Kuvendit

Kanë filluar lëvizjet e para për të gjetur zëvendësin e Ilir Metës, pasi Presidentit i përfundon mandati në 24 Korrik të këtij viti. Burime për...

Ambasadorja Kim mbërrin në kryesinë e Kuvendit, takim me Lindita Nikollën

Ambasadorja Yuri Kim ditën e sotme do të zhvillojë një takim me kryetaren e Kuvendit, Lindita Nikolla. Kim është parë teksa ka mbërritur në kryesinë...

Mbledhje e papritur, 46 deputetë të PS-së shtojnë tjetër arsye për shkarkimin e METËS (DOKUMENTI)

Ditën e nesërme do të zhvillohet Konferenca e Kryetarëve në Kryesinë e Kuvendit të Shqipërisë pas kërkesës të një grupi deputetësh të Partisë Socialiste....

Protestuesit largohen nga Kryesia e Kuvendit, Balla del në konferencë për shtyp: Në qershor fillojmë negociatat me BE-në

Teksa deputetët e opozitës dhe protestuesit u zhvendosën nga Kryesian e Kuvendit tek selia blu, kreu i grupit Parlamentar socialist Taulant Balla vijon me...

Sapo u zhvendosën te Kryesia e Kuvendit, protestuesit hedhin tymuese drejt policëve

Sapo janë zhvendosur para Kryesisë së Kuvendit protestuesit dhe deputetët e opozitës. Por me të mbërritur një prej protestuesve ka hedhur...

Demarkacioni me Malin e Zi, mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës

Kryesia e Kuvendit të Kosovës mblidhet sot për të diskutuar Projektligjin e dërguar nga Qeveria, lidhur me demarkacionin e kufirit me Malin e Zi. ...

Lajmet e fundit