Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

kryesi

Mbledhja e kryesisë së PS/  Zbardhen porositë e Ramës, ç’ do të ndodhë në fund të korrikut

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka mledhur kryesinë e PS ku në fokus të bisedimeve kanë qenë zgjedhjet e 30 Qershorit dhe ecuria e...

Basha mbledh kryesinë e PD, propozon marrjen e 3 VENDIMEVE të rëndësishme

Kryedemokrati, Lulzim Basha ka mbledhur mesditën e sotme kryesinë e PD. Gjatë mbledhjes së kryesisë së PD, Basha ka propozuar marrjen...

Zgjedhja e Kryesisë, PD mbledh të shtunën Këshillin Kombëtar

Partia demokratike do të mbledhë këtë të shtunë Këshillin Konmbëtar. Mësohet se në rend dite është parashikuar zgjedhja e Kryesisë së...

Pas ‘furtunës’ në qeveri, Rama mbledh sot Kryesinë e PS

Kryeministri, Edi Rama, ka thirrur sot mbledhjen e Kryesisë së PS-së. Mësohet se temë e diskutimit në këtë takim do të...

Basha mbledh kryesinë, çfarë u diskutua në mbledhje

Partia Demokratike ka mbledhur kryesinë paraditen e sotme, ku u diskutua në lidhje me votimin e projektbuxhetit të viti 2019. Mësohet...

“Kemi ca drejtorë legena që po na nxijnë fytyrën”, Rama mbledh Kryesinë (Çfarë po diskutohet)

Ashtu siç e paralajmëroi ditën e djeshme kryeministri Rama ka mbledhur sot Kryesinë dhe grupin e PS. Mësohet se temë diskutimi do të jetë...

Lajmet e fundit