Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeprokurorja marku

Pse po e sulmojnë Arta Markun, ‘pashallarët e komanduar’ të Llallës…

Nga Artan Hoxha Kryeprokurorja e re e përkohshme Arta Marku, po sulmohet sot nga kolegë të saj, vartës, media, për shkak të disa lëvizjeve...

Ngatërresa me emrin, Arta Marku: Nuk jam unë KRYEPROKURORJA

Që nga dita e sotme prokurorja Arta Marku do të jetë në krye të Prokurorisë së Përgjithëshme edhe pse përkohsisht deri në konstituimin e...

Deputetët qëllojnë Arta Markun, Kryeprokurorja i shikon vëngër dhe ja ç’thotë ndër dhëmbë (Video)

Deputetët e opozitës kanë guxuar të qëllojnë jo vetëm kryeministrin Edi Rama por edhe prokuroren e porsa zgjedhur Arta Marku. Momenti...

Lajmet e fundit