Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeprokurorja arta marku

6 javë pas zgjedhjes kryeprokurore, Edi Rama merr një tjetër vendim në ndihmë të Arta Markut

Që prej më shumë se 6 javë Arta Marku është në krye të Prokurorisë së Përgjithshme. Por kryeprokurorja e re nuk ka banesë...

Lëvizje në Prokurori, Arta Marku vendos për prokuroret që do udhëheqin drejtorinë e re

Arta Marku që prej ditës kur është ulur në zyrën e kryeprokurores ka bërë një sërë ndryshimesh në këtë institucion. Vetëm...

Gazetari Hoxha: Arta Marku do lëvizë katër drejtuesit e Prokurorive në këto qytete

Gazetari investigativ Artan Hoxha beson se kryeprokurorja e re e përkohshme Arta Marku do të lëvizë drejtuesit e katër Prokurorive të rëndësishme në Shqipëri,...

Zgjedhja e Arta Markut, Nishani: Kjo është situata politike më e rëndë që nga koha e diktaturës në Shqipëri

Ish-presidenti i vendit, Bujar Nishani ka reaguar në lidhje me zgjedhjen e kryeprokurores së re Arta Marku dhe situatën politike në vend. Në...

Bushati i “përvishet” Arta Markut: S’pati respekt për veten, u betua mes çadrave e badigardëve

Analisti Andi Bushati ka reaguar për çështjen e zgjedhjes së kryeprokurorit ku vë theksin te betimi që ajo bëri mbas mbyllljes së seancës së...

Deputetët qëllojnë Arta Markun, Kryeprokurorja i shikon vëngër dhe ja ç’thotë ndër dhëmbë (Video)

Deputetët e opozitës kanë guxuar të qëllojnë jo vetëm kryeministrin Edi Rama por edhe prokuroren e porsa zgjedhur Arta Marku. Momenti...

Lajmet e fundit