Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeprokurori i ri ndalon dhe në Krujë

Pas Durrësit, kryeprokurori i ri ndalon dhe në Krujë

Pas Durrësit kryeprokurori i ri i Përgjithshëm Olsian Çela është ndalur për një vizitë blic në prokurorinë e Krujës e cila po heton dhe...

Lajmet e fundit