Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

kryepolici

Ardi Veliu mbledh në Tiranë Drejtorët e Qarqeve, Kryepolici kërkon “llogari” për Qarkoren: Lokalet që frekuentojnë personat me precedent dhe arrestimet

Kryepolici Ardi Veliu ka thirrur prej mëngjesit të sotëm në Drejtorinë e Përgjithshme, drejtuesit e Policisë në Qarqe. Në fokus të takimit është analiza...

Pas ndalimeve të djeshme në Sarandë, një qytetar me emër dhe mbiemër s’ka frikë, reagon me forcë: Shefi i komisariatit i veçon njerëzit “disa...

Një qytetar ka dënuar me forcë aktin e policisë pas ndalimeve të bëra në Sarandë, ku uniformat blu me dhunë kanë shoqëruar në komisariat...

Lajmet e fundit