Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeplak

Kultivonte bimë narkotike, arrestohet 60 vjeçari, e pëson edhe kryeplaku i fshatit

Vijon kontrolli i territorit për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimtit të bimëve narkotike. Nga shërbimet...

Iu gjet kanabis në shtëpi, arrestohet kryeplaku i fshatit Penkovë dhe djali i tij

Policia e Vlorës ka arrestuar kryeplakun e fshatit Penkovë bashkë me të birin, pasi iu gjetën të kultivuara bimë narkotike përreth banesës së tyre....

400 fidanë kanabis gati për t’u mbjellë, arrestohet 57-vjeçari, e pëson edhe kryeplaku i fshatit

Policia e Vlores ka vënë në pranga një 57 vjeçar i akuzuar për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”. Në vijim të...

Plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit, shpallet në kërkim autori

Policia e Gramshit ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në fshatin Gribë, ku plagos me armë zjarri kryeplaku i fashtit, Tajar Veliu. ...

Kultivonin lëndë narkotike, arrestohen 4 persona, e pëson edhe kryeplaku i fshatit  

Vijon kontrolli i territorit për parandalimin dhe goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Si rezultat i kontrolleve në janë...

Lajmet e fundit