Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryepeshkopi i Greqisë

Kryepeshkopi i Greqisë Jeromenos flet shqip: Gjaku ujë nuk bëhet

Në një kohë kur debatet në të dyja anët e kufirit janë ndezur sërish pas deklaratave të historianëve për origjinën e shqiptarëve, dhe të...

Lajmet e fundit