Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

kryeministrja e finlandes

Testi i drogës del “negativ” për kryeministren e Finlandës, gratë publikojnë video në mbështetje të Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës nuk ka konsumuar drogë dhe testi i saj ka dalë negativ. Sanna Marin u detyrua të bënte testin e drogës tre...

Kush e urren gëzimin e të jetuarit të një lideri të suksesshëm

Nga Massimo Recalcati La Repubblica, 20 gusht Sanna Marin - kryeministrja e guximshme finlandeze - hyri në syrin e ciklonit mediatik dhe rrjeteve sociale sepse në...

Party “i egër” me miqtë në shtëpi, kryeministrja e Finlandës mes polemikave për të dhënë dorëheqjen pas videove private

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin e gjen veten në qendër të polemikave pasi një video e festës së saj me miqtë e saj u...

Vizita e kryeministres së Finlandës në Tiranë, ja dhurata simbolike që Rama i bëri Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin, ishte sot në Tiranë ku zhvilloi një takim me homologun shqiptar Edi Rama. Pas një takimi në zyrën e...


Lajmet e fundit