Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeministria me hekura

VIDEO PIKANTE/ Kur Kryeministria ishte e rrethuar me hekura dhe Berisha i kalonte nga sipër

Foto e mësipërme është shkëputur nga një video e shumë viteve më parë, kur Kryeministria ishte e rrethuar me kangjëlla hekuri. ...

Lajmet e fundit