Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

kryeministri

Kryeministri Rama: U lodhët 56 vjet, denonconi zyrtarët që ju kërkojnë certifikata

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një konferencë për shtyp ku ka deklaruar se të gjithë dokumentet që më parë kërkoheshin në letër për...

E pabesueshme: Punonjësi në Kryeministri spiunon Ramën te Berisha, i nxjerr “të palarat”

Besojeni ose jo, por Edi Rama duket se ka të punësuar në Kryeministri një person që e spiunon te Sali Berisha. ...

Shihni si e nis kryeministri Rama mëngjesin e tij sot (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama çdo ditë na ka prezantuar me bukuritë shqiptare. Sot urimin e tij të mëngjesit e nis me përshtypjen...

Ultimatumi i Francës për Shqipërinë, reagon LSI: Një mal me zero për kryeministrin

Pas zbardhjes së dokumentit të takimit mes ministrit të Punëve të Jashtme Ditmir Bushati dhe ministrit të Brendshëm në Francë Gerard Collomb vjen edhe...

Pas 90 minutash “kyçur” në zyrë me Edi Ramën, Donald Lu del nga Kryeministria

Përfundon takimi i papritur këtë mesditë të enjteje. Kryeministri Edi Rama dhe ambasadori Donald Lu zhvilluan një takim “kokë më kokë” për 90 minuta....

Zhvillim i papritur, Edi Rama “kyçur” në zyrë me Donald Lu

Zhvillim i papritur këtë mesditë të enteje. Kryeministri Edi Rama dhe ambasadori Donald Lu janë duke zhvilluar një takim “kokë më kokë”. ...

Lajmet e fundit