Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

kryeministri

Rama i paralajmëron të gjithë: Nuk na mund dot askush, PS ka vetëm një kundërshtar

Kryeministri Edi Rama aktualisht është duke mbajtur një fjalim para qytetarëve të Tiranës, teksa po flet për rëndësinë e platformës së bashkëqeverisjes. ...

“Të gjej punë për 24 orë” Ja çfarë ndodhi me lushnjarin që Rama i bëri premtim live (VIDEO)

Gjatë takimit të së shtunës në Lushnje të kryeministrit Edi Rama, një qytetar Agim Gjata, me profesion elektricist i kërkoi live kryeministrit punë. ...

Përfundon takimi Meta-Mogherini, shefja e BE-së në këmbë drejt Ramës

Një ditë pas rekomandimit për hapjen e negociatave për Shqipërinë me BE, presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me përfaqësuesen e lartë të...

Demarkacioni/ Haradinaj: Mirënjohës popullit të Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me anë të një postimi ka përshëndetur miratimin e marrëveshjes me Malin e Zi. Haradinaj është shprehur...

Gjyqtari shqiptar në STRASBURG, Kryeministria jep njoftimin e RËNDËSISHËM

Dokumente të diplomimit dhe të kualifikimeve shkencore; Dokument që të provojë vjetërsinë në profesion; Dokumente që provojnë njohjen dhe zotërimin e gjuhëve...

Meta takon Kryeministrin e Turqisë, ja çfarë u diskutua

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, zhvilloi sot një takim me Kryeministrin e Republikës së Turqisë, Binali Yildirim, i cili gjithashtu merr pjesë në Forumin...

Vrasja e gazetarit investigativ, jep dorëheqjen kryeministri sllovak

Vrasja e gazetarit investigativ ka tronditur qeverinë në Sllovaki. Lidhur me këtë situatë mësohet se ka dhënë dorëheqjen kryeministri i vendit, Robert Fico. ...

Ngjela nuk përmbahet: Ja kush na shiti te fqinjët (E PLOTË)

Tani, këto që do shihen përditë, do të duken si pa lidhje me korrupsionin politik, por shpejt do shfaqen stekat e mëdha të...

Lajmet e fundit