Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeministri renzi

Këngëtari i mirënjohur letër ish kryeministrit: Nxirr vendin nga kriza

“Italia për fajin tënd nuk ka një udhëheqës dhe vendi po shkon gjithmonë e më për keq. Në vendin tënd do të shkoja tek...

Lajmet e fundit