Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kryeministri rama shkoder

Kryeministrja më e re në botë i jep fund beqarisë, martohet me ish-futbollistin

Kryeministrja e Finlandës, e cila është edhe kryeministrja më e re në moshë, pasi është vetëm 34 vjeçe, i ka dhënë fund beqarisë, duke...

Rama “dhëmbë për dhëmbë” me komentuesit: Lesh paske plot vëlla, po shiko edukatën

Kryeministri Edi Rama vazhdon traditën e tij duke iu kundërpërgjigjur komentuesve në rrjetin sociale facebook. Përgjigjet e Ramës vijojnë të vijnë...

Ramën nuk e ‘mbajnë nervat’ në Shkodër, i bërtet socialistit: Mbylle gojën

Gjatë takimit të sotëm të kryeministrit Edi Rama me socialistët e Shkodrës ka pasur edhe një moment tensioni me tij dhe një socialisti të...

Rama: Frojdi do thoshte “ Nuk kanë faj, djegin bunkerin që kanë brenda”

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur sot fjalën e tij gjatë konferencës “Të pastrojmë Shqipërinë”, nga qyteti i Shkodrës, ku ka folur ndër të tjera...

Lajmet e fundit