Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryeministri i ri grek

Profil: Kush është Kyriakos Mitsotakis, kryeministri i ri i Greqisë

Kyriakos Mitsotakis ka një karrierë të gjatë politike dhe vjen nga një familje e cila ka traditë politike. Kyriakos është djali...

Lajmet e fundit