Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kryeministri i kanadase

Kjo s’pritej! Lideri seks simbol, kryeministrit të Kanadasë i BIEN vetullat live (VIDEO)

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, i komentuar në mediat rozë si mashkull seks simbol, xhentelmen dhe me sens të veçantë humori, duket se kujdeset...

Lajmet e fundit