Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kryeministri Edi Rama takim online me Komitetin e Ekspertëve turq dhe shqiptarë

Komiteti i Ekspertëve të Turqisë vjen në Shqipëri, Rama: Do bëhet vlerësimi i situatës

Një delegacion i Komitetit të Ekspertëve turq për pandeminë e koronavirusit ka mbërritur në vendin tonë. Delegacioni turk është takuar me...

Lajmet e fundit