Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

kryeministri ]

Përfundon takimi me Ramën pas një ore, zyrtarja amerikane Donfried do takojë Alibeajn, Tabakun dhe Bardhin

Pas një ore, ka përfunduar takimi mes ndihmës Sekretarja amerikane për Byronë e Çështjeve Europiane dhe Euroaziatike, Karen Donfried dhe kryeministrit Edi Rama në...

Lajmet e fundit